Nieuws 13/09/2013 - 18:30 Geheim akkoord kernwapens Kleine-Brogel embed Embed deze video Dimensies: 560x315 640x360 835x480 1280x720 door Dirk Billion Ons land is in het geheim akkoord gegaan over de modernisering van de kernwapens in Kleine-Brogel. Dat zegt de gezaghebbende, Amerikaanse expert Hans Kristensen.
Nieuws Met Depaifve sluit laatste warme bakker in centrum Hasselt de deuren 06/02/2025 - 12:30 06/02/2025 - 12:30 Met Depaifve sluit de laatste warme bakker in het centrum van Hasselt de deuren. Broers Jean-Marie en Jos zijn tot ver buiten de provincie gekend voor hun ambachtelijke Hasseltse speculaas. Maar er is geen opvolging en ze zijn niet meer van de jongste. Bovendien is de concurrentie groot en kiezen almaar meer klanten voor een gemakkelijk brood als ze in de supermarkt zijn. Op 1 april 2026 valt het doek. Al start vandaag ook de zoektocht naar een eventuele overnemer. En die krijgt samen met de inboedel ook het geheime speculaasrecept te zien.
Nieuws Yamaha Factory motorcrossteam opent hypermodern hoofdkwartier in Genk 06/02/2025 - 12:30 06/02/2025 - 12:30 In Genk heeft het Yamaha Factory Racing Team zijn nieuwe state of the art werkplaats voorgesteld. Teamleider Hans Corvers investeerde in een hypermoderne workshop waar de mecaniciens en rijders zich in de beste omstandigheden kunnen voorbereiden op de GP's. Het team stelt ook 14 mensen te werk. Wat ooit begon als het kleine, Limburgse KEMEA-team groeide zo uit tot één van de meest professionele motorcrossteams van het WK. Met als uiteindelijke doel: wereldkampioen worden in de MXGP. Wij kregen vanmorgen een rondleiding van de teambaas.
Nieuws In Bed Met De Burgemeester: Ludwig Vandenhove, Sint-Truiden 06/02/2025 - 12:30 06/02/2025 - 12:30 In onze interviewreeks In Bed Met De Burgemeester spreekt Ellen vandaag met burgemeester Ludwig Vandenhove van Sint-Truiden.
Nieuws TVL Nieuws, 5 februari 2025 05/02/2025 - 18:31 05/02/2025 - 18:31 - Er komen 300 extra mensen bij om de strijd tegen sociale fraude op te voeren. Volgens kersvers minister Rob Beenders moet het gedaan zijn met mensen die profiteren van ons sociaal systeem.- Mogen in de toekomst enkel nog het Jessa ziekenhuis in Hasselt en het ZOL in Genk 's nachts de deuren openen? Zorgnet-Icuro zet de schouders onder de omvorming van kleine ziekenhuizen naar dagziekenhuizen.- De spoorvakbonden zijn van plan om de komende maanden tot aan de zomer op regelmatige basis te staken als er niets verandert aan de pensioenplannen van de federale overheid.- Een 24-jarige Diepenbekenaar riskeert 10 jaar cel voor het aanzetten tot terreuraanslagen.- En we volgen de gemeenschapswachten in Genk die een training kregen om straatsignalen beter te kunnen begrijpen.
Nieuws Genk traint gemeenschapswachten om straatsignalen beter te begrijpen. "Weten wat er in wijken leeft" 05/02/2025 - 18:30 05/02/2025 - 18:30 In Genk hebben de gemeenschapswachten een training gekregen om straatsignalen beter te kunnen begrijpen. Dan gaat het over stickers of graffiti die je overal in de stad kan terugvinden. Extremistische boodschappen of oproepen tot geweld worden dan meteen verwijderd. Maar het kan ook gaan over kunst of activisme. Het stadsbestuur wil vooral in kaart brengen wat er leeft in de wijken, zodat ze vroeg in dialoog kunnen treden met de inwoners.
Nieuws Kersvers minister Rob Beenders voert strijd tegen sociale fraude op: "Gedaan met profiteren van ons sociaal systeem" 05/02/2025 - 18:30 05/02/2025 - 18:30 Kersvers minister Rob Beenders voert de strijd tegen sociale fraude op. De regering De Wever zal 300 extra mensen voor de fiscale en sociale inspectiediensten, gerechtelijke politie en justitie aanwerven. "Het moet gedaan zijn met mensen die profiteren van ons sociaal systeem", aldus Rob Beenders voor onze microfoon.