Nieuws

TVL Nieuws, 27 februari 2025

embed

- De importheffingen van de Amerikaanse president Donald Trump kosten Limburgse bedrijven 700 miljoen euro. Dat leidt zeker tot banenverlies in onze provincie.


- Het protest tegen een nieuwe McDonalds in Kiewit bij Hasselt neemt toe. Volgens Groen leidt de inplanting van het fastfoodrestaurant tot nog meer verkeersproblemen.


- Het gebruik van de illegale drug ketamine is in Limburg op tien jaar tijd vertienvoudigd. Het Sint Franciscus-ziekenhuis in Heusden-Zolder legt uit wat de verwoestende en pijnlijke gevolgen voor het lichaam zijn van ketaminegebruik.


- U heeft het misschien ook gemerkt: plots zijn er ongefilterde en schokkende beelden te zien op Instagram. Gaat dit vaker gebeuren en hoe bescherm je je kinderen ertegen?


- En de Limburgse profclubs reageren verdeeld op het nieuwe competitieformat in het voetbal.