Sport 31/08/2015 - 12:30 Vanavond Sportcafé met nieuws over Jelle Vossen en 24 uren van Zolder Sportcafé embed Embed deze video Dimensies: 560x315 640x360 835x480 1280x720 door Niels Christiaens In TVL Sportcafé hebben we het uiteraard ook over de transfer van Jelle Vossen.
Sport Racing Genk wil eerste plaats en bijhorend Europees ticket zo snel mogelijk veiligstellen 21/02/2025 - 18:30 21/02/2025 - 18:30 Zondag kan Racing Genk zijn dertiende thuisoverwinning op rij in de competitie pakken. Dan moet het wel voorbij AA Gent. Thorsten Fink leeft in alle rust toe naar de volgende wedstrijd, enkel achter de naam van Matte Smets staat een vraagteken. De Bilzenaar kreeg op Sclessin een stevige trap te verduren. Ten vroegste zondag zal blijken of Smets wedstrijdfit is.
Sport Motorcrossers staan te trappelen om aan het nieuwe seizoen te beginnen 21/02/2025 - 18:30 21/02/2025 - 18:30 In Lommel verzamelde de fine fleur van de Belgische motorcrosswereld om met de pers te praten. Volgende week gaat in Argentinië het wereldkampioenschap van start. Met in augustus ook opnieuw de Grote Prijs van Lommel op het programma. Enkel Liam Everts ontbrak op het appèl. Hij staat dicht bij een comeback na een gebroken nekwervel.
Sport Chileense tennisbond eist boete en schorsing voor Zizou Bergs 20/02/2025 - 14:33 20/02/2025 - 14:33 Er hangt Peltenaar Zizou Bergs een schorsing en boete boven het hoofd voor de botsing tegen de Chileense Christian Garin. De Chileense tennisfederatie heeft klacht ingediend bij de internationale tennisbond. Op zondag 3 februari speelde Zizou Bergs in de Davis-Cup zijn duel tegen Chili. Bergs kwam in de derde set 6-5 voor tegen Garin. Maar dan liep het mis. De Peltenaar vierde zijn punt net iets te euforisch en knalde tegen de Chileens tennisser. Die vroeg een medische tussenkomst en eiste dat Bergs een zware sanctie zou krijgen. De scheidsrechter ging niet akkoord, en Garin weigerde nadien om nog verder te spelen. Door het forfait, ging de zege automatisch naar Zizou Bergs. En nu krijgt het hele verhaal nog een staartje.Chili was niet te spreken over de uitkomst van ontmoeting. Volgens de tennisfederatie werden de regels in geval van 'ernstig fysiek contact' niet correct toegepast door de Portugese scheidsrechter Carlos Ramos. Chili beoordeelt de beslissing van de ref als 'irrationeel, willekeurig en in strijd met de natuurlijke rechtvaardigheid', zo klinkt het in een statement. De Chileense bond eist in haar klacht bij de ITF dan ook om "de correcte toepassing van de regels en sancties tegen Zizou Bergs". De Chilenen vragen "een onafhankelijk onderzoek naar het gedrag van de scheidsrechter en de neutrale arts ter plaatse, met corrigerende maatregelen om te voorkomen dat dergelijke incidenten zich herhalen". De betrokken arts wordt 'medische nalatigheid' verweten. De federatie stelt twee alternatieven voor: het herspelen van de wedstrijd of het toekennen van een wildcard voor Chili voor de Davis Cup Finals. Voor Bergs wordt een boete en een schorsing gevraagd.
Sport STVV-Voorzitter Meekers: "Hebben lot nog in eigen handen, desnoods in play-off 3" 18/02/2025 - 18:30 18/02/2025 - 18:30 STVV-supporters die vrijdag de belangrijke wedstrijd in Mechelen willen bijwonen, zullen zich moeten houden aan de combiregeling. Dat besliste de Mechelse burgemeester. 1000 STVV-supporters kochten al een ticket, maar nu moeten er dus extra bussen ingelegd worden. De club probeert alles te doen om iedereen per bus in Mechelen te krijgen. Voorzitter David Meekers stipte gisteravond in Sportcafé het belang van die wedstrijd nog eens aan. STVV heeft zijn lot nog altijd in eigen handen, is het niet in de komende vier wedstrijden, dan moet het maar in play-off 3 gebeuren, aldus de Truiense voorzitter.
Sport Supporters Lommel SK woest op eigenaars: "We zijn meer een boekhoudpost dan een voetbalclub" 18/02/2025 - 12:30 18/02/2025 - 12:30 "We vragen ons af of de club wil promoveren naar 1A of naar eerste amateur." Het cynisme is groot bij de supporters van Lommel SK. De club verloor zaterdag voor de achtste keer op rij. Het ging met zware 5-0-cijfers onderuit tegen de beloften van Anderlecht. Dialoog is er amper tussen club en fans en intussen groeit de onrust. Lommel staat op vijf punten van de degradatiezone en sportief directeur James McCarron is kop van Jut. Bij de club wilde niemand reageren. Ronny Geysen, jarenlang voorzitter van supportersclub Heuvelhof doet dat wel.
Sport Jong Genk wint levensbelangrijke wedstrijd tegen Eupen niet 17/02/2025 - 18:30 17/02/2025 - 18:30 Jong Genk heeft een belangrijke wedstrijd om het behoud tegen Eupen niet kunnen winnen. De Genkse jonkies kennen een moeilijk seizoen in de Challenger Pro League, met slechts 3 zeges in 21 wedstrijden. Maar ook Eupen is nog niet zeker van het behoud, spanning troef dus in de Cegeka Arena.